Category: DEFAULT

Dívka, Která Spí Jen Tak (Bette Davis Eyes) - Marie Rottrová - Podívej (CD, Album)

22.10.2021 3 By Ket


2001
Label: Ariola - 74321 895 382 • Format: CD Album • Country: Czech Republic • Genre: Rock, Pop •
Dívka, Která Spí Jen Tak (Bette Davis Eyes) - Marie Rottrová - Podívej (CD, Album)

Je to pekné CD plné krásnych piesní. Piesne: Muž č.1 (Blame It On The Boogie) Hvězda Supernova (No Love) Hodina H (Stayin´ Alive) Má se stát (This Will Be) Bílý páv Pozemskej ráj Jizva na dlani Lhář (Young Turks) Bílá pláž (Christmas Time Is Here Again) Dívka, která spí jen tak.

Zadní strana CD obalu k albu Podivej ve formátu PDF. Pokud si toto album vypálíte jako Audio CD, můžete tento dokument vytisknout a vložit do zadní strany krabičky. Digitální booklet k albu Podivej ve formátu PDF o velikosti A4. V závislosti na informacích viditelných na profilu alba může obsahovat podrobné informace o albu a.

Album Čas motýlů. Umělec Marie Rottrová. Ke stažení ve formátu MP3 a FLAC. V prodeji na fyzickém nosiči CD. Obsahuje hity ♫ Opuštěný dům ♫ Lásko, voníš deštěm. Ukázky zdarma k poslechu. Marie Rottrová zpívá texty Jaromíra Nohavici. Kompilace písniček dvou vzácných.

Album Co mám, to dám. Umělec Marie Rottrová. Ke stažení ve formátu MP3 a FLAC. V prodeji na fyzickém nosiči CD a DVD. Obsahuje hity ♫ Máma ♫ Lásko, voníš deštěm. Ukázky zdarma k poslechu. Digitální verze 17CD/1DVD kompletu (kat. č. SU ) obsahuje 17 audio alb .

Listen to Dívka, která spí jen tak (Bette Davis' Eyes) from Marie Rottrová's Zlatá kolekce for free, and see the artwork, lyrics and similar artists.


Lucy Isabelle Marsh - Aïda – O Patria Mia (Shellac) Mourning - Various - Macrocephalous Compost II (DVDr) Concrete Sunblock