Category: DEFAULT

Beznaděj - Psychohlína - Trapasy (CD, Album)

22.10.2021 3 By Kagazuru


2006
Label: Not On Label (Psychohlína Self-released) - none • Format: CD Album • Country: Czech Republic • Genre: Rock • Style: Punk, Parody, Garage Rock
Beznaděj - Psychohlína - Trapasy (CD, Album)

Trapasy () P Psychohlína Video Překlad Karaoke Zobrazeno. Trapasy Jízda vlakem Avia Kombajny Romantik Svůdný hadry Beznaděj Pivoj a Kanec Přehrát celé album. Album Trapasy od Psychohlína. Texty písní, překlady a videoklipy na

Beznaděj. Seděl jsem si v hospodě Na konci roku jsme si udělali nové CD s názvem TRAPASY. Točili jsme to u Martina Ocha ve studiu DAVE a vzhledem k tomu, že se vám moc líbí a už jich moc nemáme, tak si ho tady můžete poslechnout v MPTROJKÁCH. 1. TRAPASY mp3(3,7MB) 2. Jízda vlakem mp3(4,2MB) 3.

BRATISLAVA - Čaro živých prenosov si už nespočetne veľakrát vyžiadalo väčšie či menšie trapasy, na ktoré moderátori aj s odstupom rokov stále s úsmevom spomínajú. Aktuálne má jeden na svojom konte aj jojkárska moderátorka spravodajstva Alena Stračiaková. .

Profil kapely Psychohlína (rock-punk) z města Souboř, obsahující písničky k poslechu, mp3, koncerty, alba, videoklipy, texty a fotky.

Zastal se ho Kalousek, šéf Seznamu z toho má legraci. Bisexuální skandální miss odkopla pracháče a šla k podnikateli. Svou holku přibalila s sebou. I dřevo by na parketu předvedlo více! Lidé si z Godly utahují, ale soutěžící ho milují. „Ten druhý exmanžel“.


mp3 flac download The Eleventh Hour (Feat. Drs) - Various - Пиратская Станция (CD) Good Times - Aretha Franklin - I Never Loved A Man The Way I Love You (Vinyl, LP, Album)